uzory

Кулінарний театр Галини Лосєвої «Афродизіаки. Любов і Голод».

20 травня 2018 у заміському сімейному клубі «Трипільське сонце» знову мега-подія – друга вистава Кулінарного театру Галини Лосєвої «Афродизіаки. Любов і Голод».

Галина Лосєва - автор проекту «Кулінарний театр», власниця заміського сімейного клубу «Трипільське сонце», Суддя всесвітньої Асоціації Кулінарів WACS, Леді Майстер-Шеф NIP (Італійська асоціація пиццайола), володарка нагород від міжнародних кулінарних асоціацій.

Кулінарний театр Галини Лосевой - проект, в якому кулінарія - це не просто їжа, це мистецтво. Завдання проекту представити різноманітні страви традиційної та високої кухні не тільки як матеріальний об'єкт, який можна побачити, понюхати, спробувати, але як високодуховне естетичне дійство з унікальним лекційним матеріалом, живим музичним супроводом, майстер-класами, дегустаціями.

Як і перша, це буде вистава-інтерактив, де глядач зможе долучитися до дії завдяки усім органам відчуттів. З початку, ми дізнаємося про перший у світі афродизіак, спокусивший Адама і Єву, потім у зануримося у звабливий і багатий на афродизіаки-пряності Схід, станем свідками приготування магічного любовного зілля від Галини Лосєвої, а потім, переймемося пристрастю аргентинського танго. На прикінці, всіх глядачів чекатиме кулінарний майстер-клас та частування від Галини Лосєвої, Шеф-кухарів «Трипільського сонця» Вадима Підпокровного і Олени Філіппенко, та спеціального гостя з Велікобританії Деніела Ейтона.

 

Деніел Ейтон - суддя міжнародного класу (WACS), віце-президент Всесвітнього товариства шеф-кухарів (WMCS), президент International Disciples Escoffier UK, член The Reunion des Gastronomes - «братства гастрономів-гурманів», заснованого в Лондоні в 1899 р За плечима Деніела - багаторічний досвід роботи у вишуканій кухні. На його стрічці - безліч нагород, включаючи Queens від королеви Великобританії - за зразкову гостинність і Palmes Culinaires - за досягнення в сфері громадського харчування.

До речі, 22 травня, також у «Трипільському сонці» відбудеться майстер-клас для Шеф-кухарів від Деніела Ейтона. Умови участі на сайті www.trypillya.com.ua

Вартість квитків на виставу Кулінарного театру Галини Лосєвої «Афродизіаки. Любов і Голод» – 500грн. При замовленні трьох і більше квитків, ціна складатиме 400грн за квиток.

Довідки за телефоном: +38 096 463 7333

Посилання на подію у Facebook

Вернуться